Konya Bölge'de “Sigorta Satış Projesi” Toplantısı

  • Salı, 02 Aralık 2014 10:20

Konya Bölge Birliğinde, 2015 yılına yönelik ‘Sigorta Satış Projesi’ konulu toplantı düzenlendi.

Toplantıda konuşan, Bölge Müdür Yardımcısı Hüseyin Çetin,sigortacılığı çok önemsediklerini vurgulayarak; “Artık sigortacılık Tarım Kredi Kooperatiflerinde ana faaliyet konuları içerisinde yer alıyor. Özellikle indirimli kredi kullanımında sigorta yaptırmanın zorunlu hale getirilmesi, sigortacılığın önemini bir kat daha arttırdı.” dedi.

Yöredeki sigorta bilincinin her geçen gün artığını kaydeden Çetinyapılan çalışmalar sonucunda kooperatiflerin sigorta üretimlerinin artmasının sevindirici olduğunu ifade ederek; kooperatif ve Groupama Sigorta Şirketi yetkililerine teşekkür etti.

Sigorta Şefi Seyithan Kartbaba ise Groupama Sigorta ve Groupama Emeklilik A.Ş. öncülüğünde düzenlenen‘‘Sigorta Satış Proje’’ çalışmalarının sonuçlarının memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Kartbaba‘‘2015 yılında 18 kooperatifimiz de proje çalışmalarına dahil edilecek ve çalışmalarımıza hız katacaktır.’’ dedi.

Projeye dahil olan kooperatif yetkilileri de 2015 yılında sigorta prim üretimini daha yukarıya taşıyacaklarını kaydettiler.

Toplantıya; Konya Bölge Birliği ve Groupama Sigorta Yetkilileri ile Sigorta Satış Projesine dahil olan 18 kooperatifin yetkilisi katıldı.

Okunma 3041 defa