Konya Bölge Birliği’nin Temel Kriteri ‘Verimlilik’

Konya Bölge Birliği’nin 2014 yılı hedeflerinin ve faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantılar, Bölge Müdürü Fatih Zekeriya Yerlikaya’nın katılımıyla il merkezlerinde yapıldı.

Kooperatif yetkililerinin hazır bulunduğu, sırasıyla Konya, Aksaray, Niğde ve Karaman illerinde gerçekleştirilen toplantılarda 2014 yılsonu itibariyle kooperatiflerin;  2014 yılı için belirlenen performans kriterleri doğrultusunda verilen hedefler ve bu hedeflere ulaşma oranları değerlendirildi.

Toplantılarda yaptığı değerlendirmelerde, tarımsal üretimde bu yıl yaşanan tüm zorluklara rağmen Merkez Birliği tarafından Konya Bölge Birliği’ne verilen 2014 yılı hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Yerlikaya, Bölge Birliği’ne bağlı kooperatiflerde çalışan kooperatif müdürlerinden hizmetlisine kadar tüm personeli gayretli çalışmalarından dolayı kutladı.

Tanışma ve değerlendirme toplantıları akabinde tüm personelle ayrı ayrı görüşme ve sohbet etme imkânı da bulan Yerlikaya, 2015 yılından itibaren çalışan personelin verimliliğinin kendileri için temel ölçü olacağını belirterek, “Özveri ile çalışan arkadaşlarımızın, Bölge Birliği nezdinde her zaman özel bir yeri olacak. Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde başarılı işler gerçekleştiren tecrübeli personelle genç personeli harmanlayarak 2015 yılı içinde de başarımızı perçinlemek istiyoruz.” dedi.

Düzenlenen toplantılarda, Bölge Müdür Yardımcıları Yakup Kasal, Ali Fuat Hamurcu ve Mustafa Odabaşoğlu da hazır bulundu.

Okunma 1437 defa