Tarım Kredi, 3.Niğde Tarım Fuarı’nda Yerini Aldı

40 ilden 250 firmanın iştirak ettiği Niğde 3. Tarım Fuarı, Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Dr. Nusret Yazıcı’nın katılımı ile açıldı.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mesut ÖLMEZ, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ahmet YONCACI, Yaşar TERZİ ve Merkez Birliği Denetçisi İsmail DAŞDELEN 01-04 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 3.Niğde Tarım Fuarını ziyaret ettiler. Ziyarette Merkez Birliği Yetkililerine Bölge Müdürü Mustafa ODABAŞOĞLU ve Bölge Müdür Yardımcısı Yakup KASAL eşlik ettiler.

Tarım Kredi Kooperatifleri Standını Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Dr. Nusret Yazıcı da ziyaret etti. Fuardaki Tarım Kredi Kooperatifleri standına çiftçilerin yoğun ilgisi Merkez Birliği yetkililerini de memnun etti.

Başkan Vekili Mesut ÖLMEZ; Fuarların, tarım teknolojisindeki farkındalığı göstermek ve Tarım Kredi Kooperatiflerinin faaliyetleri hakkında çiftçilere bilgi vermek için önemli olduğunu dile getirdi.

Fuarda Tarım Kredi Standında incelemelerde bulunan Merkez Birliği yetkilileri, Bölge Müdürü Mustafa ODABAŞOĞLU’ ndan fuar ve bölgenin genel durumu hakkında bilgi aldılar. Merkez Birliği Yetkilileri Fuarın ardından Niğde iline bağlı, Gölcük, Niğde, Değirmenli; Konya iline bağlı Ereğli; Karaman iline bağlı Ayrancı, Sudurağı, Karaman ve Kazımkarabekir kooperatiflerinde incelemelerde bulundular.

 

Mehtap SUCU/KONYA

Okunma 1371 defa