Konya Bölge Birliğinden Şehit Ailesine Taziye Ziyareti

Konya Bölge Birliğine bağlı Karaman Tarım Kredi Kooperatifi ortağı Alaattin Küçük’ün oğlu P.Sözleşmeli Er Oğuzhan Küçük, bölücü terör örgütü PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda şehit oldu.

Ortak Alaattin Küçük’ün oğlu P.Sözleşmeli Er Oğuzhan Küçük, 26 Haziran 2017 tarihinde Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Tekeli-Gedik Tepe ve İran sınırına yakın 2 bin 867 rakımlı tepeye, bölücü terör örgütü PKK’lı teröristler tarafından Irak'ın kuzeyinden havan ve doçka silahlı taciz ateşinde şehit oldu.

Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu, Konya Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Dede Kartbaba ve Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ile birlikte şehit babasını evinde ziyaret ederek taziyelerini ilettiler.

Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu “Tarım Kredi ailesi olarak bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor, Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Şehit babası ortağımız Alaattin Küçük’e her türlü desteği sağlamaya hazırız.” dedi.

Taziye ziyaretinde oldukça metanetli olduğu gözlenen Şehit babası Alaattin Küçük,  “Şehit oğlumla gurur duyuyorum. Bir oğlum daha var ve o da Hakkari’de asker. Taziye ziyaretinde bulunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi. 

 

Okunma 870 defa