Genel Müdür Poyraz’dan Konya Bölgeye Ziyaret

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz ziyaretlerde bulunmak ve Eğitim toplantısına katılmak üzere Konya Bölge Birliğini ziyaret etti.

Ziyaretler gerçekleştirmek ve incelemelerde bulunmak üzere Konya Bölge Birliğine gidenTarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, ziyaretkapsamındaöncelikle Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraki TAREKS’e ait ‘Sarayönü Tohum Hazırlama Tesisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Poyraz, daha sonra Konya Bölge Birliği faaliyet alanında bulunan Sarayönü Tarım Kredi Kooperatifinde incelemelerde bulunarak kooperatif yetkililerinden bilgi aldı.

Kooperatif ziyaretinin akabinde Genel Müdür PoyrazKonya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerdeki personele yönelik olarak gerçekleştirilen ‘Pazarlama ve Performans İstişare Toplantısı’ eğitiminin açılışına katıldı.

Eğitim toplantısına Poyraz’ın yanı sıra; Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mesut Ölmez, Merkez Birliği Denetçisi İsmail Daşdelen, Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç, Konya Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetçileri, Konya Bölge Müdürü Mustafa Odabaşoğlu, TAREKS Genel Müdürü Burhanettin Topsakal,Merkez Birliğinden Strateji Geliştirme ve Koordinasyon Müdürü A.Harun Kırmızı ve Pazarlama Müdürü Emir Gaffar Ateş, Bölge Müdür Yardımcıları Seyithan Kartbaba ve İsmail Hakkı Bozbıyık ile kooperatif yetkilileri iştirak etti.

Poyraz toplantı açılışında yaptığı konuşmada eğitimin önemine vurgu yaparak,Tarım Kredi Kooperatiflerinin köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip bir kuruluş olduğunu söyledi. Öğrenmenin yaşı olmadığına dikkat çeken Poyraz, ister yönetici ister yönetilen, ister pazarlayan, isterse bu pazarlanan malı alan müşteri konumunda olunsun, konusu farklı kavramlarla anlatılsa da bu eğitim sürecinin konusunun insan olduğunu kaydetti.

Bilgi ve davranışların gözden geçirilmesi noktasında bu tip çalışmaları bir fırsat olarak değerlendiren Poyraz, karşılıklı iletişimin kurulduğu bu tarz toplantıların çok faydalı olduğunun da altını çizdi.

Eğitim toplantısı kapsamında Konya Bölge Birliğine ve Konya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerden çeşitli faaliyet konularında başarı gösteren kooperatif yetkililerine plaket ve teşekkür belgeleri verildi.

Toplantı sonrası Konya Bölge Birliğini ziyaret eden Genel Müdür Poyraz servisleri gezerek personel ile sohbet etti.

Mehtap SUCU / KONYA

Okunma 1283 defa